MUDr. Stanislava Marečková


Kabelíkova 1
750 02 Přerov


telefon: 581 243 752
mobil:733 315 771
zubordinace@seznam.cz

Přístrojové vybavení

1. Cap mix 3M ESPE - přístroj pro automatické míchání řady moderních výplňových materiálů v kapslích. Přesné dávkování jednotlivých složek v kapslích je garantováno výrobcem.

2. VF proudy – přístroj pracující na principu vysokofrekvenčních proudů je určený k drobným chirurgickým výkonům na měkkých tkáních.

3. Air flow-pískovací přístroj pro odstranění zabarvených zubních povlaků z povrchu zubů a tím i jejich zesvětlení. Čištění je prováděno jemným práškem hydrogenuhličitanu sodného, neseným vodním sprayem.

4. Polymerační lampa Satelec - moderní polymerační lampa pro vytvrzení bílých estetických výplní.

5. Vector systém - přístroj na principu ultrazvuku pro bezbolestné odstranění plaku a zubního kamene pod dásní a mikroinvazivní preparaci tvrdých zubních tkání.

6. Endomotor – Endo I.T.Profesional VDW - špičkový programovatelný motor s přesně nastavitelnými parametry pro práci s konkrétním typem kořenových nástrojů. Je vybaven funkcí zpětného chodu, která minimalizuje riziko zalomení kořenového nástroje. Umožňuje precizní opracování kořenových kanálků před jejich následným zaplněním kořenovou výplní. Moderní endodoncie je endodoncie strojová.